Tryby gry

Przedstawiamy różnorodne scenariusze możliwych rozgrywek

Dominacja

Dwie drużyny walczą o rozmieszczone w terenie punkty kontrolne. Celem gry jest zdobycie i utrzymanie przez określony czas większej liczby punktów niż przeciwnik. Taka gra cechuje się dużą dynamiką, strona atakująca i broniąca ciągle się zmieniają. Pewnie dlatego jest to ulubiony tryb większości graczy.

VIP

Scenariusz, który idealnie nadaje się do wyróżnienia jednego z graczy, np. pana młodego podczas wieczoru kawalerskiego. Wciela się on w ważną postać, na której życie czyhają groźni terroryści. Na szczęście, może liczyć na pomoc swoich wiernych ochroniarzy. VIP i jego drużyna wygrywają, gdy uda mu się zbiec do punktu ewakuacji. Terroryści wygrywają, jeśli zdążą zabić VIPa zanim dobiegnie do celu.

Deathmatch

Klasyczna strzelanka, podczas której uczestnicy starają się zabić przeciwnika jak najwięcej razy, jednocześnie samemu unikając trafień. Można grać drużynowo lub indywidualnie, każdy na każdego, zwłaszcza przy małej ilości graczy. Wyłonienie zwycięzcy wymaga odczytania statystyk.

Bomba

Scenariusz doskonale znany graczom CS’a. Gracze dzielą się na dwie drużyny: Terrorystów, których celem jest wysadzenie bomby w jednym z wyznaczonych punktów i Antyterrorystów, którzy muszą wyeliminować swoich przeciwników zanim ci podłożą ładunek wybuchowy, bądź rozbroić go na czas, gdy przeciwnicy już to zrobią.

Własny scenariusz

Masz pomysł na urozmaicenie rozgrywki? Powiedz nam o nim, a my postaramy się go zrealizować. Jesteśmy otwarci na Wasze propozycje.

Lasertag Bomba

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zadzwoń do nas lub napisz na maila i umów się na grę. Możesz też skorzystać z naszego Messangera.

Sprawdź również nasze media społecznościowe!

Regulaminy