Nowa Sól

Jesteś organizatorem wieczoru kawalerskiego lub imprezy integracyjnej i wciąż nie masz pomysłu, co ciekawego można zrobić w tym mieście? Wydaje Ci się, że wraz z rodziną i przyjaciółmi zaliczyliście już wszystkie atrakcje, a macie ochotę na nową, emocjonującą przygodę? Poznaj Nową Sól od innej strony i zorganizuj niezapomnianą rozgrywkę w stylu komputerowych strzelanek!

Paintball laserowy w Nowej Soli

Zaaranżujemy dla Ciebie i Twojej ekipy fantastyczną grę terenową, którą będziecie wspominać przez wiele tygodni. Paintball laserowy nie pozostawia odpadków ani nie generuje hałasu, dlatego można w niego grać praktycznie w każdym miejscu. Nasi instruktorzy wiedzą, jak wycisnąć wszystko, co najlepsze z danej miejscówki!

Możemy spotkać się w parku lub lesie – mamy sprawdzone miejsca, idealnie nadające się na bombową przygodę. Z chęcią przyjedziemy we wskazany przez Ciebie adres i zorganizujemy unikalny poligon na Twoim podwórku. W przypadku imprez firmowych możemy wykorzystać plac czy magazyn. Zarezerwuj swój termin w Lasertag Bomba już dziś!