Vouchery

Lasertag to dynamiczna i ekscytująca gra, która zyskuje coraz większą popularność wśród miłośników aktywnego spędzania czasu. Jest to rozrywka, która może przypaść do gustu zarówno dorosłym, jak i młodzieży czy dzieciom, ponieważ nie obowiązują je ograniczenia co do wieku – zasady są proste, a rozgrywka bezpieczna. Jeśli więc szukasz oryginalnego pomysłu na prezent dla kogoś, kto uwielbia sporty i gry, voucher na lasertag może być doskonałym wyborem.

Jak korzystać z voucheru na paintball laserowy?

Dostępne u nas kupony pozwalają zorganizować grę dla określonej liczby osób w wybranym przedziale czasowym, który tak jak i miejsce zostaje wybrane przez klienta. Rozgrywka może mieć miejsce na dowolnym dużym terenie – w lesie, na boisku czy we własnym ogrodzie. Nasza firma zapewnia darmowy transport pistoletów do lasertaga i innych potrzebnych elementów w odległości do 30 km. od Zielonej Góry. Nie znaczy to jednak, że ogranicza nas odległość – jeśli planujecie rozgrywkę dalej, możliwe jest dopłacenie za dojazd.

Realizacja zamówienia wymaga kontaktu telefonicznego lub mailowego, podczas którego podany zostanie uniwersalny kod, a także dokonana zostanie rezerwacja na dowolny dzień (o ile nie ma już innych rezerwacji), miejsce czy liczbę graczy.

Co, jeśli chcę zmienić zamówienie z voucheru?

Twój kupon pozwala na rozgrywkę jedynie przez godzinę, a masz ochotę na dłuższą zabawę? A może chcesz zaprosić dodatkowe osoby? Bez obaw, voucher nie traci wówczas swojej ważności – możesz go wykorzystać, dopłacając tylko za dodatkowy czas, osoby bądź dojazd.

Dzięki możliwością dopłacenia do voucheru możecie zaplanować zabawę dokładnie tak, jak chcecie, nie ograniczając się do postanowień zawartych przez osobę, która go zakupiła.

Komu podarować voucher na lasertag?

Kupon na grę w paintball laserowy to doskonały pomysł na prezent, który szczególnie przypadnie do gustu osobom lubiącym aktywny wypoczynek, ale też entuzjastom gier komputerowych czy militariów. Voucher może zostać także wykorzystany jako nagroda w konkursie czy przedmiot licytacji.

Możecie zamówić je bezpośrednio u nas, ale także na Allegro i OLX. Jeśli macie jeszcze jakieś wątpliwości, z przyjemnością rozwiejemy je, zachęcamy też do sprawdzenia regulaminu korzystania z voucheru.