Gdzie gramy?

Jesteś gotowy na bombową przygodę ze znajomymi? Pozwól, że zorganizujemy ją dla Ciebie! Nasz paintball laserowy rozgrywamy w najróżniejszych sceneriach. Mamy sprawdzone tereny w miejscowościach takich jak:

Istnieje również możliwość zorganizowania imprezy we wskazanym przez Ciebie miejscu. Do rozgrywki Lasertag Bomba nada się każdy teren: las, park, a nawet Twoja działka!

Paintball laserowy – rozrywka na dowolnym terenie

Nasze rozgrywki to przygoda, którą możesz przeżyć dosłownie wszędzie. Paintball laserowy nie niszczy otoczenia, można więc bez obaw grać w niego na działce, a nawet we wnętrzu biurowca. Nie pozostawia po sobie żadnych śmieci ani nie generuje strzałów. Czysta rozrywka w stylu gier komputerowych – na żywo, w wybranym przez Ciebie miejscu! Dysponujemy przenośnymi osłonami, które możemy rozstawić na miejscu, by uatrakcyjnić przestrzeń rozgrywki. W ten sposób nawet nudne podwórko może zmienić się w poligon, na którym przeżyjesz niesamowitą przygodę!

Rozrywka niezależna od pogody

Gramy cały rok! W lecie i w zimie, podczas upałów oraz w deszczu. Każda rozgrywka to unikalna przygoda, a niestandardowe warunki atmosferyczne tylko ją ubarwiają! Paintball laserowy nie wymaga specjalnego ubrania, więc to doskonały pomysł na zabawę o każdej porze roku, która zaangażuje młodzież i dorosłych.

Różne scenariusze - różne miejscówki

Instruktor poprowadzi grę w trybie, który najbardziej spodoba się uczestnikom. Doświadczenie pozwoli też na dopasowanie scenariusza do miejsca, w którym będziemy się bawić. Paintball laserowy to nie tylko strzelanka! Rozbrajanie bomb, kontrola terytorium, eskortowanie VIP-a – te i inne rodzaje rozgrywki dopasujemy do wskazanego przez Ciebie miejsca zabawy. Ogranicza nas tylko wyobraźnia, a dodamy tylko, że nasza jest naprawdę bombowa!

Zarezerwuj swój termin już dziś

Jeśli chcesz zorganizować niezapomniane wydarzenie na terenie Zielonej Góry lub jej okolic – nie czekaj! Przejdź do zakładki Kontakt i zarezerwuj swój termin na bombową przygodę zespołową, którą możesz odbyć nawet na własnym podwórku.