Głogów

Organizujesz imprezę firmową, wieczór kawalerski lub urodziny? Może po prostu szukasz pomysłu na ciekawie spędzony dzień w Głogowie? Razem z nami możesz przeżyć bombową przygodę! Zielone tereny, w które obfituje Dolny Śląsk, to wprost wymarzone lokalizacje na rozgrywkę paintballa laserowego. Zaproś znajomych na spotkanie z Lasertag Bomba i baw się znakomicie!

Głogów — zagraj w paintball laserowy

Ten rodzaj drużynowej gry nie generuje hałasu i śmieci i nie stwarza ryzyka zniszczenia czy pobrudzenia obiektów. Można grać w niego niemal wszędzie, a my jesteśmy elastyczni i pełni pomysłów — dojedziemy we wskazany przez Ciebie adres i uczynimy z zastanej przestrzeni pole walki! Dysponujemy przenośnymi osłonami, które uatrakcyjniają rozgrywkę.

Imprezę integracyjną możesz zorganizować na terenie firmy. Do gry w paintballa laserowego nada się parking, magazyn lub biurowiec. Spotkanie towarzyskie na Twoim podwórku, a nawet w parku czy lesie również może urozmaicić nasza rozgrywka! Nie czekaj i zarezerwuj swój termin w Lasertag Bomba już dziś!